Johto

Stockholms Auktionsverk Fine Art

(Y-tunnus 556343-6848)

Toimitusjohtaja
Leif West

 

Toimitusjohtajan assistentti
Christina Lindroth
Puh: +46 8 453 67 39
christina.lindroth@auktionsverket.se

 

Stockholms Auktionsverk Online

(Y-tunnus 556030-3017 Lauritz.com Sverige AB)

Johto

Online-huutokauppojen johtaja
José Olsen
jose.olsen@auktionsverket.se

Konsernin johtoryhmä
Mette Rode Sundström, jäsen
Thomas Stensgaard, jäsen
Preben Vinkler Lindgaard, jäsen

 

Talous

Talous
Annika Nissen
Puh: +46 (0)8-453 67 72
annika.nissen@auktionsverket.se

 

Talous
Ann-Marie Hedin
Puh: +46 (0)8-453 67 73
ann-marie.hedin@auktionsverket.se

 

IT ja turvallisuus

Johtaja - IT
Hans Ljunggren
Puh: +46 (0)8-453 67 70
hans.ljunggren@auktionsverket.se

 

Markkinointi

Markkinointijohtaja
Nina Juhl
Puh: +46 (0)8-453 67 84
nina.juhl@auktionsverket.se

 

Art Director
Emily Ranneby
Puh: +46 (0)8-453 67 74
emily.ranneby@auktionsverket.se