Maksuton kotiarviointi

Huutokaupassa myyminen tulee olla helppoa ja vaivatonta - siksi tarjoamme maksuttomia kotiarviointeja. Varaa aika asiantuntijoidemme kanssa jo tänään!

Mats Bergstrand, på väg till en kund

Autamme mielellämme kodin irtaimiston arvioinnissa huutokauppaa varten. Kotiarviointi on aina maksutonta!

Ota yhteyttä asiantuntijoihimme, jotka auttavat sinua löytämään sopivan myyntiratkaisun kodin irtaimistolle.

Autamme myös yrityksiä irtaimiston myynnissä.

Teemme kotiarviointeja kaikkialla Suomessa ja Ruotsissa.

 

Ota yhteyttä asiantuntijoihimme

Suomi:
Helena Laakso
puh: 050-518 0616
helena.laakso@auktionsverket.com

Dan von Koskull
puh: 040-527 0119
dan.vonkoskull@auktionsverket.com

 

Tukholma ja Ruotsin pääkaupunkiseutu:

Mats Bergstrand
puh: 08-453 67 46
mats.bergstrand@auktionsverket.se
Arvioija, Sveriges Handelskamrar-järjestön määräämä

Roberto Rebessi
puh: 08-453 67 19
roberto.rebessi@auktionsverket.se
Arvioija, Sveriges Handelskamrar-järjestön määräämä

Bo Tellström
puh: 08-453 67 12
bo.tellstrom@auktionsverket.se
Arvioija, Sveriges Handelskamrar-järjestön määräämä

Malin Rebessi
puh: 08-453 67 36
malin.rebessi@auktionsverket.se

Margareta Lundström
puh: 08-453 67 23
margareta.lundstrom@auktionsverket.se

Tobias Lingblom
puh: 0739-88 93 37
tobias.lingblom@auktionsverket.se

Andreas Knutsson
puh: 0739-88 93 35
andreas.knutsson@auktionsverket.se


Länsi-Ruotsi:
Ludwig Fredén Klenfeldt 
puh: 031-20 61 10 
ludwig.freden.klenfeldt@auktionsverket.se

Etelä-Rutosi:
Joakim Bengtsson
puh: 0733-40 67 14
joakim.bengtsson@auktionsverket.se