525. Lars-Gunnar Nordström,

LARS-GUNNAR NORDSTRÖM
Finland 1934-2014
Situation
Signerad och daterad på baksidan1958. Olja på pannå, 122 x 70 cm.

PROVENIENS
Galerie Bel 'Art

UTSTÄLLNINGAR
Amos Andersson Konstmuseum, 1970