438. Carl Fredrik Reuterswärd, Non violence

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Non violence - In memory of John Lennon
Signerad och numrerad CFR, 29/50. Brunpatinerad brons, 45 cm.
PROVENIENS: Galerie Couleuer